کارا ایران

فیلـتر

نمایش 1–24 از 49 نتیجه

نمایندگی دستگاه جوش کارا

راه اندازی هیچ پروژه ی ساخت و سازی و همچنین راه اندازی صنایع بزرگ و پر اهمیت پتروشیمی  ، پلایشگاه ها و… بدون استفاده از جوشکاری ممکن نخواهد بود اگر به صنایع مهم و حتی پروژه های کوچک نگاه بیندازید خواهید فهمید که در تمامی آن ها برای اتصالات اصلی و مهم که باید تحمل بار را داشته باشند و اتصالی مقاوم و دائم بین آن ها وجود داشته باشد از جوش استفاده خواهند نمود .

بطور کلی باید گفت اگر قصد دارید اتصال با دوامی ایجاد نمائید که از جدا نشدن آن مطمئن شوید بهترین گزینه جوشکاری با دستگاه جوش می باشد . دستگاه های جوش تاثیر زیادی در جوش ایجاد شده دارند ، دستگاه های جوش بی کیفیت بعد مدتی کوتاه دچار خرابی خواهند شد و یا جوش ایجاد شده آن ها کیفیت و دوام لازم را ندارد . این جاست که به اهمیت نمایندگی دستگاه جوش پی خواهیم برد.

در ادامه بررسی دستگاه جوش و نمایندگی دستگاه جوش کارا ایران خواهیم پرداخت.

جوشکاری چیست؟

قبل از هر چیز برای پی بردن به اهمیت و ضرورت استفاده از دستگاه جوش بهتر است به شناخت بیشتر جوشکاری بپردازیم.

جوشکاری یکی از روش های اتصال دو یا چند سطح به یکدیگر می باشد .نوع اتصالی که با استفاده از جوشکاری ایجاد می شود یک اتصال دائم است یعنی بعد از ایجاد جوش و اتصال سطوح ، جدا کردن آن ها غیر ممکن است مگر اینکه سطح را با دستگاه های برش از هم جدا نمود ، پس در هنگام جوش زدن دو سطح با دقت به جوشکاری بپردازید . این ویژگی و خصوصیت جوشکاری باعث شده که صنایع مختلف به آن نیازمند شوند و بدون وجودش ایجاد و حیات صنعت امکان پذیر نمی باشد.

پس میتوان گفت جوشکاری روشی برای ساخت و اتصال قطعات با استفاده از حرارت ، ذوب شدن و یا فشار می باشد که این حرارت مورد نیاز در دستگاه جوش مختلف به روش های متفاوت و از منابع مختلف از جمله :قوس الکتریکی ،پرتو الکترون ، لیزر ، اصطکاک و… بدست می آید .در جوشکاری دو سطحی که جوشکاری می شوند و به هم متصل میگردند ماده اصلی نامیده می شوند و ماده ای که به شکل گیری اتصال کمک میکند پرکننده نامیده می شود در واقع برخی از سطوح برای متصل شدن نیازمند یک ماده میباشند که در هنگام ایجاد اتصال از طریق جوشکاری به سطوح افزوده میشوند.

انجام عملیات جوشکاری و ایجاد جوش نیازمند دستگاه جوش می باشد بدون دستگاه جوش انجام عمل جوشکاری غیر ممکن می باشد .دستگاه های جوش در جوشکاری ، دستگاه هایی برقی میباشند که جوش مورد نیاز را برای اتصال ایجاد می نمایند .این دستگاه ها در برند های مختلف و قدرت های متفاوت ساخته می شوند.

نمایندگی دستگاه جوش کارا:

همانطور که اشاره نمودیم ایجاد اتصال جوشی بدون دستگاه جوش غیر ممکن است پس برای ایجاد اتصالات جوشی باید ابتدا دستگاه جوش مناسب تهیه نمود . با افزایش محصولات تقلبی در داخل بازار مطمئنن برای شما پیش آمده که دستگاه جوش تقلبی و با کیفیت پایین خریداری نموده باشید که طول عمر کمی داشته باشد و بعد مدتی خرابی هزینه دوباره برای خرید و یا تعمیر دستگاه جوش در بر داشته باشد و اگر حرفه ای شما جوشکاری باشد و از طریق این حرفه به کسب در آمد بپردازید نه تنها هزینه دوباره برای شما در بر دارد بلکه باعث ایجاد کاری بی کیفیت و هدر رفتن وقت و زمانتان خواهد شد.

کارخانه ها و شرکت های معتبر بدلیل درخواست زیاد مشتریان در سراسر جهان دارای نمایندگی های فروش می باشند .

دستگاه جوش کارا یکی از معتبر ترین برندهای دستگاه جوش می باشد که از کیفیت و دوام و قدرت بالایی برخوردار می باشند که بدلیل درخواست زیاد فروش و سریع تر رسیدن محصولات دارای نمایندگی دستگاه جوش کارا می باشد . جوش فیدار ، نمایندگی دستگاه جوش کارا با انواع مختلف دستگاه جوش کارا ، از معتبر ترین نمایندگی ها برای خرید دستگاه جوش کارا می باشد

دغدغه ی اصلی جوش فیدار (نمایندگی دستگاه جوش کارا) ارائه دستگاه های جوش کارا با کیفیت و قدرت بالا و همچنین طول عمر زیاد می باشد.

آشنایی بیشتر با شرکت کارا  :

نمایندگی دستگاه جوش کارا به ارائه دستگاه جوش برند کارا خواهد پرداخت پس اگر اولین بار است که از این برند خریداری مینمائید بهتر است با شرکت جوش و برش کارا بیشتر آشنا شوید :

شرکت جوش و برش کارا یک برند ایرانی میباشد که در استان مرکزی شهر اراک قرار دارد. این شرکت بدلیل نیاز اساسی صنایع به تجهیزات و امکانات مختلف جهت رفع این نیاز ها اقدام به تاسیس کارخانه با اخذ موافقت اصولی از اداره کل صنایع و معادن استان مرکزی در سال 1368 نمود .

این کارخانه اکنون دارای 300 پرسنل حرفه ای و مهار در زمینه کاری خود می باشد که توانسته اند در زمینه ساخت جوش ، برش و دریل، 85 نوع محصول متفاوت تولید کنند. این شرکت در دوره کاری خود موفق به کسب گواهی نامه های مختلفی شده است از جمله : در سال 1377 گواهی نامه و استاندارد ISO9002-94 از شرکت هلندی DNV، استاندارد ISO9001-2000 در سال 1382، استاندارد ISO9001-2008 در سال 1385 .

معرفی دستگاه جوش کارا از نمایندگی دستگاه جوش کارا :

دستگاه جوش کارا دستگاهی کوچک و سبک با تکنولوژی اینورتر IGBT می باشد که بصورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک برای اولین بار در ایران می باشد . این دستگاه قدرت و کیفیت عالی را دارا میباشد بطوریکه میتوان در محیط های مرطوب و گرد و غبار دار هم از آن استفاده نمود و انجام عملیات جوشکاری را چه با جریان متناوب و چه مستقیم انجام می دهد. دستگاه جوش کارا با توجه به قدرت و خروجی آمپر برای مصارف خانگی و صنعتی قابل استفاده اند. از انواع دستگاه های جوش کارا میتوان به :1- دستگاه جوش اینورتر کارا 2- دستگاه جوش زیر پودری 3- دستگاه جوش تیگ و… اشاره نمود.

چرا خرید از نمایندگی دستگاه جوش کارا :

اگر مقاله را مطالعه نموده باشید حتما به این نکته پی برده اید که مهم ترین مزیت در خرید از نمایندگی دستگاه جوش کارا ، خرید محصول با کیفیت و اصلی می باشد و دیگر لازم نیست نگران تقلبی بوذن جنس و یا استفاده قطعات بی کیفیت در آن باشید و همچنین می توانید از خدمات پس از فروش نیز بهره ببرید.

گزینه ای دیگری که بعد از کیفیت و اصل بوذن محصول مهم می باشد ، قیمت و هزینه آن می باشد ؛ با خرید از نمایندگی دستگاه جوش کارا بدلیل نحویل محصولات و ارائه مستقیم کارخانه ها به این نمایندگی ها و همچنین اینکه این فروشگاه ها نمایندگی کارخانه ها می باشند ،محصولات را با قیمت مناسب تر ارائه میدهند. پس قیمت دستگاه جوش کارا از نمایندگی ها بسیار مناسب تر است.

در هنگام خرید به نوع عملیاتی که میخواهید انجام دهید و همچنین جریان خروجی دقت نمائید و سپس به خرید بپردازید.

اطلاعات بیشتر ...